Szanowni Państwo , 

Nazywam się Mariusz Topolski i jestem założycielem galerii ,, Czas Sztuki ” . 

 Zamiłowanie do sztuki towarzyszyło mojej rodzinie od zawsze, wiele lat temu tato prowadził antykwariat na ulicy Żelaznej w Warszawie . Mój dużo starszy brat miał tą przyjemność , że zgłębiał wiedzę oraz doświadczenie zawodowe u jego boku . Po latach zdobywania wiedzy otworzył własną galerię, gdzie z kolei ponad 10 lat temu ja zacząłem swoją przepiękną zawodową przygodę ze światem sztuki.  Wspólna praca przez lata , wiele tysięcy obiektów, które przewinęły się przez moje ręce , setki różnych nabytków tych udanych i mniej , pozwoliły mi otworzyć w 2018 r. Galerię Czas Sztuki , gdzie niezmiennie staram się Państwu prezentować wyselekcjonowane dzieła z gwarancją ich autentyczności. 

Moim priorytetem jest zawsze indywidualne podejście do każdego z Państwa , bez nastawienia na komercję . 

Jeśli poszukują Państwo, konkretnych nazwisk czy obiektów to serdecznie zapraszam do kontaktu, nie wszystkie dzieła są zamieszczane na stronie. Dodatkowo przez lata działalności na rynku wypracowałem liczne przyjacielskie relacje umożliwiające sprostanie ewentualnym Państwa oczekiwaniom .

Dla osób, które nie inwestowały wcześniej w dzieła sztuki, w przypadku wszelkich pytań czy wątpliwości z przyjemnością służę fachową pomocą.

Zapraszam do oglądania proponowanych dzieł na żywo w galerii w Warszawie na al. Jana Pawła 61, po uprzednim umówieniu telefonicznym lub e-mailowym.

Do każdej zakupionej pracy wystawiany jest certyfikat autentyczności oraz dowód zakupu . Na życzenie jest możliwość wystawienia faktury VAT marża . 

Al . Jana Pawła II 61 lok. 221 , budynek Dembudu I piętro.

Gallery Time of Art 

NIP: 5223189391 REGON : 386969756

Galeria Czas Sztuki Mariusz Topolski

NIP: 5223004003 REGON: 146575664